051 410 0900   june@studbook.co.za  

Ile de France Paneel van Keurders

 

 

NAAM

ADRES

TELEFOON

Bergh, Michelle

0457121IDF

Posbus 1246

Bethal, 2310

sertifikaat uigereik

017 6476653 (w)

082 567 8555

mebenviro@lantic.net

Clarke, Bossie

0549535IDF

 

4 Five Road

Rondebosch, 7700

sertifikaat uigereik

021 6864414

082 441 7748

bclarke@mweb.co.za

De Wit, Chris

0607900IDF

 

Posbus 58

Syferbult   0332

sertifikaat uigereik

083 756 6942

chrismanboerdery@yahoo.com

Doman, Fraenkie

0549550IDF

Posbus 346

Tulbach, 6820

sertifikaat uigereik

072 368 9428

helga@eastcape.net

 

de Bruyn, CJ

0549507IDF

Posbus 97,

Ottosdal, 2610

sertifikaat uigereik

018 5711018

083 305 0093

Elliot, Bill

Denn Street 19

Molteno   5500

sertifikaat uigereik

045 9671005

072 760 6854

billelliott@vodamail.co.za

Erasmus, Johan

0599865IDF

Posbus 25

Mooi Rivier   3300

sertifikaat uigereik

033 263 2642

076 834 1255

harlestone@futurenet.co.za

Erasmus, Gerrit

0648083IDF

Posbus 290

Stella, 8650

sertifikaat uigereik

082 553 9881

gerritera@vodamail.co.za

Gietzmann, Mark

0569889IDF

 

Posbus 334

Fochville   2515

sertifikaat uigereik

082 557 9978

mark.gietzmann@gmail.com

Harmse, Regina

0574722IDF

 

Posbus 955

Ermelo, 2350

sertifikaat uigereik

072 270 3461

regina@rchiledefrance.co.za

Harmse, Wilco

0678953IDF

Posbus 955

Ermelo, 2350

sertifikaat uigereik

072 270 3461

regina@rchiledefrance.co.za

Hartzenberg, Ferdi

0580018IDF

Posbus 33

Sannieshof, 2760

sertifikaat uigereik

082 821 7104

hartzenberg@lantic.net

Hartzenberg, Ferdi (Dr)

0303540IDF

Posbus 33

Sannieshof, 2760

sertifikaat uigereik

082 821 7104

ferdi@denand.co.za

Human, Pierre

0552416IDF

Posbus 27

Protem, 7281

sertifikaat uigereik

028 4521614

082 897 2025

joeyhuman@whalemail.co.za

Janse van Vuuren, Hennie

0504970IDF

Posbus 33

Gerdau, 2729

sertifikaat uigereik

018 6730674

sanetvanvuuren@truenw.co.za

Jordaan, Jaco

0581930IDF

Posbus 261

Randvaal, 1873

sertifikaat uigereik

016 421 3352

016 421 4775 (F)

083 379 4079

jaco@williamsbags.co.za

Kleynhans, Ernst

0439864IDF

Posbus 452

Senekal, 9600

sertifikaat uigereik

058 4813903

083 379 6088

ernst@lantic.net

Le Roux Coena

0615321IDF

Posbus 573

Delareyville, 2770

sertifikaat uigereik

083 657 7592

coena@live.com

Mouton, Nancy

0549482IDF

Posbus 217

Sundra, 2200

sertifikaat uigereik

013 6611715

082 976 5872

Moller, Henk

0615334IDF

Posbus 190

Amersfoort, 2490

sertifikaat uigereik

082 807 5509

uitblink@gmail.com

 

Oosthuizen, Willie

0500321IDF

Posbus 539

Vryburg,  8600

sertifikaat uigereik

082 452 1520

rossvilleboerdery@gmail.com

 

Pienaar P

0591355IDF

Posbus 40

Bochpoort, 2730

sertifikaat uigereik

018 673 0673

082 346 4657

p-pienaar@webmail.co.za

Rautenbach, Herby

05524291IDF

Villa straat 61

Clydesdale, Pretoria 0002

sertifikaat uigereik

083 293 3443

012 345 4834

086 551 8214

herby@proarnan.co.za

Roarty, Johan

0648697IDF

Posbus 197

Kinross, 2270

sertifikaat uigereik

017 687 1872

082 494 7579

jcroarty@webmail.co.za

Rossouw, Elna

0549518IDF

Posbus 348

Ottosdal, 2610

sertifikaat uigereik

018 571 1490

Rossouw, Wimpie

0491298IDF

Posbus 348

Ottosdal, 2610

sertifikaat uigereik

018 571 1490

083 305 0090

midwaters@kareekuil.co.za

Snyman, PJL

0346223IDF

Posbus 1180

Bethal, 2310

sertifikaat uigereik

082 744 8094

0827418526@vodamail.co.za

Van der Linde, Gert

0602235IDF

Posbus 193

Mareetsane, 2715

sertifikaat uigereik

079 524 7954

gert.van.der.linde@monsanto.com

Van der Walt, Johan

0565078IDF

Posbus 107

Ottosdal,  2610

sertifikaat uigereik

018 571 0493 (w)

083 294 5386

grnottosdal@nwk.co.za

Van Rooyen J

0549495IDF

Posbus 132

Viljoenskroon, 9520

sertifikaat uigereik

056 343 2705

082 888 0950

Victor David

0611464IDF

Posbus 438

Soneike, 7583

sertifikaat uigereik

072 522 6969

victor.davidi@yahoo.com

Smit Maria

0608200IDF

Posbus 235

Clocolan, 9735

sertifikaat uigereik

083 272 1062

vanrooyen@ntelecom.co.za

 

 

LYS OPGEDATEER 21.11.2017

  • Let asseblief op dat uself die keurder moet kontak vir keuring. 
  • Die teler en keurder moet self ooreenkom met die reis- en verblyfkoste, maar die riglyn is R3-00 p/km heen en weer.
  • Die keurder moet per faks of telefonies die kantoor in kennis stel vir ‘n keuringslys.
  • NB!  SERTIFIKATE MOET BYDERHAND WEES VAN DIERE WAT GEINSPEKTEER WORD  ASOOK MOET DIT OORHANDIG WORD AAN DIE KEURDER.
  • Diere moet getatoeëer wees

 

© Ile de France. All Rights Reserved.
No article or picture may be reproduced\published
without the written consent of Ile de France.